Monter Instalacji Sanitarnych

Data ogłoszenia:
6 paź 2017 - 11:30
Termin zbierania ofert:
15 lis 2017 - 23:45

Narodowe Centrum Badań Jądrowych (NCBJ) jest jednym z największych instytutów naukowych w Polsce, dysponującym m.in. jedynym w Polsce jądrowym reaktorem badawczym. Zajmujemy się m.in. badaniami podstawowymi w dziedzinie fizyki jądrowej i w dziedzinach pokrewnych, badaniami reaktorowymi i pracami nad paliwem jądrowym, a także nad bezpieczeństwem instalacji jądrowych.

Obecnie prowadzona jest rekrutacja do Zakładu Służby Technicznej, Dział Energetyczno - Mechaniczny na stanowisko:

Lokalizacja:

Świerk koło Otwocka (zapewniamy dojazdy autobusami pracowniczymi z Warszawy, Otwocka i Garwolina)

Zakres obowiązków:

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Konserwacja i remonty instalacji wodno- kanalizacyjnych , c.o., spręż. pow.
  • Wykonywanie obowiązków zgodnie z zasadami bhp i ochrony p.poż.

Wymagania:

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe w kierunku instalacji sanitarnych
  • staż pracy - 2 lata
  • preferowany staż w eksploatacji urządzeń i instalacji wodno- kanalizacyjnych, ciepłowniczych
  • dobry stan zdrowia umożliwiający dorywczo pracę na wysokości ( 3 – 6 m)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bezpłatny dojazd transportem zakładowym z kierunków: W-wy, Otwocka i Garwolina
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji

Kontakt:

Zbigniew Świechowski - Kierownik Działu ASM

Tel. 22- 273 1634

z.swiechowski@ncbj.gov.pl

Aplikacje (życiorys zawodowy) proszę przesyłać na adres: z.swiechowski@ncbj.gov.pl