Dozymetrysta reaktora badawczego MARIA

Data ogłoszenia:
5 gru 2016 - 07:30
Termin zbierania ofert:
23 gru 2016 - 23:45

Narodowe Centrum Badań Jądrowych

w Otwocku – Świerku poszukuje dwóch kandydatów na stanowisko

dozymetrysty reaktora badawczego MARIA

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe: fizyk, chemik, elektryk, elektronik, mechanik, informatyk,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera.

Zakres obowiązków:

  • bieżąca ocena sytuacji radiacyjnej w obiekcie r. MARIA,
  • kontrola i pomiary ruchu źródeł i odpadów promieniotwórczych
    oraz zagrożenia radiologicznego ludzi i środowiska,
  • analiza informacji otrzymanych z systemów pomiarowych.

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego,
  • znajomość zagadnień autonomicznych/komputerowych systemów pomiarowych,
  • znajomość technik pomiarowych,
  • rzetelność, odpowiedzialność, komunikatywność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • ciekawa praca w miłym zespole,
  • docelowa praca w systemie 3 zmianowym,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji,
  • miejsce pracy ok. 30 km od centrum Warszawy (Otwock-Świerk), dojazd transportem zakładowym z Warszawy, Otwocka, Garwolina.

Kontakt:

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: ireneusz. owsianko@ncbj. gov. pl, nr tel. 22 273 10 88

Termin składania dokumentów: 23.12.2016 r.

Inne informacje:

Prosimy o dołączenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjętej decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranych kandydatów. Złożone dokumenty nie będą zwracane.