Fizyk w Zakładzie Fizyki i Techniki Akceleracji Cząstek

Data ogłoszenia:
23 mar 2017 - 09:15
Termin zbierania ofert:
1 kwi 2017 - 23:45
Zakład:
Zakład Fizyki i Techniki Akceleracji Cząstek (TJ1)

Narodowe Centrum Badań Jądrowych, Zakład Fizyki i Techniki Akceleracji Cząstek TJ1 poszukuje kandydata do pracy na stanowisko fizyka.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne magisterskie (ew. student 5 roku),
  • Dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację,
  • Samodzielność,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie symulacji i obliczeń dynamiki i optyki wiązki w akceleratorach,
  • Projektowanie rezonatorów, magnesów i innych elementów akceleratorów.

Oferujemy

  • Pracę na umowę o pracę w stabilnej firmie,
  • Udział w interesujących projektach,
  • Pracę w młodym i energicznym zespole,
  • Możliwość awansu w strukturach Zakładu.

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV oraz listu motywacyjnego) na adres: anita.zugaj@ncbj.gov.pl do dnia 1 kwietnia 2017 r.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.